Co nas wyróżnia?

Nowoczesne meble loftowe szyte na miarę Twojego wnętrza

Meble szyte na miarę Twojego wnętrza

Nasze meble dostosowane są do Twoich potrzeb i chcemy, aby były częścią Twoich wnętrz. Możesz wybrać z gotowych projektów, zainspirować się nimi lub podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami, a my przygotujemy indywidualny projekt i zajmiemy się jego realizacją.

Wszystkie nasze meble są wykonywane ręcznie.

Ręczne wykonanie

Tworząc elementy Twojego wnętrza stawiamy na najwyższą jakość, dlatego cokolwiek tworzymy wykonujemy to ręcznie, zgodnie ze stolarskim rzemiosłem. Wierzymy, że w ten sposób Twoje wnętrze będzie unikatowe i niepowtarzalne.

Łączymy drewno, metal i beton aby stworzyć unikalne nowoczesne meble.

Ciekawe połączenie materiałów

Lubimy eksperymentować i nie boimy się żadnego materiału. Różne gatunki drewna, metal, beton to składniki, które lubimy najbardziej. Ciągle odkrywamy je na nowo tworząc w naszych meblach ich unikalne kompozycje.

Nowoczesne meble zaprojektowane dla Ciebie

Indywidualne podejście

Każde wnętrze jest unikalne, dlatego poza gotowymi projektami z miłą chęcią zaprojektujemy dla Ciebie to czego potrzebujesz, czy to będzie nowoczesny stół w stylu loftowym lub skandynawskim, unikatowe łóżko z drewna i betonu, lustro, ława czy inne. Nie boimy się wyzwań. Jeżeli zależy Tobie na stworzeniu unikatowego klimatu pomożemy w zaprojektowaniu mebli do wszystkich pomieszczeń, aby wszystkie elementy wnętrza opowiadały spójną historię i abyś czuł się komfortowo w Twoich wnętrzach.

Close Menu